HE

HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF

SÆR Aktiv

Org.nr: 911 912 759

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 311.9 mill kr
Årsresultat 2025 -186 tusen kr
Egenkapital 55.6 mill kr
Sum eiendeler 402.4 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
911 912 759
Selskapsform
SÆR
Stiftet
2013-04-29
Registrert
2013-05-16
Næringskode
Somatiske sykehustjenester (86.101)
Institusjonell sektor
6100
Antall ansatte
105
Telefon
61 14 68 20
E-post
postmottak@hdo.no
Forretningsadresse
Hans Mustads gate 31
2821 GJØVIK
Postadresse
Postboks 72
2801 GJØVIK
Kommune
GJØVIK
Fylke
Innlandet
Hjemmeside
www.hdo.no
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Lars Erik Tandsæther
Styrets leder
Rune Simensen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Helsetjenestens Driftsorganisasjon For Nødnett Hf i Gjøvik

Helsetjenestens Driftsorganisasjon For Nødnett Hf er ett av 6 201 aktive selskaper registrert i Gjøvik, og i Innlandet fylke er det totalt 78 895 registrerte foretak. I samme bransje (Somatiske sykehustjenester) er det 5 aktive selskaper i Gjøvik.

Størst bransjer i Gjøvik

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 596
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 315
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 277
  • Avvirkning 141
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 137

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Helse- og sosialtjenester, 2025): 56 340 kr/mnd (SSB).

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 311.9 mill kr 5.4 mill kr -186 tusen kr 402.4 mill kr 55.6 mill kr 346.8 mill kr
2024 282.3 mill kr 2.5 mill kr 322 kr 374.2 mill kr 55.8 mill kr 318.4 mill kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 1.7%
Nettoresultat­margin -0.1%
Egenkapital­andel 13.8%
Gjeldsgrad 6.24
Egenkapital­rentabilitet -0.3%

Kredittscore

25 / 100
Forhøyet risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 13.8%
15/25
Driftsmargin 1.7%
5/25
Gjeldsgrad 6.24
5/25
Resultatmargin -0.1%
0/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +10.5% Resultat -57986.6%
Driftsmargin
1.7%
Resultatmargin
-0.1%
Egenkapitalandel
13.8%
Gjeldsgrad
6.24
Likviditetsgrad 1
2.29
Totalrentabilitet
-0.0%
Egenkapitalrentabilitet
-0.3%
Kapitalomløp
0.78

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 94 selskaper i Sykehustjenester
Driftsmargin
1.7%
Dette selskapet
2.2%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Resultatmargin
-0.1%
Dette selskapet
1.4%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Egenkapitalandel
13.8%
Dette selskapet
54.1%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Likviditetsgrad
2.29
Dette selskapet
1.45
Bransjemedian
Svakest God 8/10 Best
Totalrentabilitet
-0.0%
Dette selskapet
2.0%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Når ble HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF stiftet?

HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF ble stiftet i 2013 og er dermed 13 år gammelt.

Vokser HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF?

Fra 2024 til 2025 hadde HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF en omsetningsvekst på 10,5%.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF

Når ble HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF stiftet?

HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF ble stiftet 2013-04-29 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 911912759.

Hvor er HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF lokalisert?

HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF har forretningsadresse Hans Mustads gate 31, 2821 GJØVIK i Gjøvik kommune.

Hvor mange ansatte har HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF?

HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF har 105 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF sist år?

I 2025 hadde HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF driftsinntekter på 311.9 mill kr og et årsunderskudd på 186 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for HELSETJENESTENS DRIFTSORGANISASJON FOR NØDNETT HF
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.