GE

GENY INVEST AS

AS Aktiv
Driftsunderskudd

Org.nr: 996 003 639

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 0 kr
Årsresultat 2025 978 tusen kr
Egenkapital 7.4 mill kr
Sum eiendeler 8.3 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele GENY INVEST AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
996 003 639
Selskapsform
AS
Stiftet
2010-09-20
Registrert
2010-10-05
Næringskode
Andre egeninvesteringsselskaper (64.323)
Institusjonell sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
E-post
geir.nyland@arcticsec.no
Forretningsadresse
c/o Geir Nyland, Ekelyveien 13B
0374 OSLO
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Aksjekapital
100 tusen kr
Antall aksjer
100
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Geir Nyland
Styrets leder
Geir Nyland
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Geny Invest As i Oslo

Geny Invest As er ett av 207 718 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Andre egeninvesteringsselskaper) er det 3 425 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 13 846
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 9 196
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 9 041
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 093
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 328

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Bank- og forsikringsvirksomhet, 2025): 84 510 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Kollektive investeringsfond og lignende omfatter aksjefond, rentefond, kombinasjonsfond, indeksfond, eiendomsfond, infrastruktur-fond og hedgefond. Bransjen er sentral i nordisk kapitalforvaltning.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 0 kr -12 tusen kr 978 tusen kr 8.3 mill kr 7.4 mill kr 851 tusen kr
2024 0 kr -12 tusen kr 422 tusen kr 7.5 mill kr 6.4 mill kr 1.1 mill kr

Formål

Investering i aksjer og lignende samt hva som naturlig faller inn

under virksomhetsområdet.

Kredittscore

50 / 100
Moderat risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 89.7%
25/25
Gjeldsgrad 0.11
25/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Resultat +131.6%
Egenkapitalandel
89.7%
Gjeldsgrad
0.11
Totalrentabilitet
11.8%
Egenkapitalrentabilitet
13.2%
Kapitalomløp
0.00

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 6441 selskaper i Kollektive investeringsfond og lignende
Egenkapitalandel
89.7%
Dette selskapet
95.1%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Totalrentabilitet
11.8%
Dette selskapet
5.5%
Bransjemedian
Svakest God 7/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger GENY INVEST AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): GENY INVEST AS har solid egenkapital (90%).

Når ble GENY INVEST AS stiftet?

GENY INVEST AS ble stiftet i 2010 og er dermed 16 år gammelt.

Eierhistorikk

2010-2025 (16 år)
Tidsspenn
16 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Person
2024 1 100.0 % Person
2023 1 100.0 % Person
2022 1 100.0 % Person
2021 1 100.0 % Person
2020 1 100.0 % Person
2019 1 100.0 % Person
2018 1 100.0 % Person
2017 1 100.0 % Person
2016 1 100.0 % Person
2015 1 100.0 % Person
2014 1 100.0 % Person
2013 1 100.0 % Person
2012 1 100.0 % Person
2011 1 100.0 % Person
2010 1 100.0 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 GEIR NYLAND f. 1976 100 100.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

2 selskaper
Selskap Org.nr Eierandel
ARCTIC SECURITIES AS 991125175 0.66 %
UREM REAL ESTATE FUND I AS 923640819 0.12 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om GENY INVEST AS

Når ble GENY INVEST stiftet?

GENY INVEST AS ble stiftet 2010-09-20 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 996003639.

Hvor er GENY INVEST lokalisert?

GENY INVEST AS har forretningsadresse c/o Geir Nyland, Ekelyveien 13B, 0374 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har GENY INVEST?

GENY INVEST AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til GENY INVEST sist år?

I 2025 hadde GENY INVEST AS driftsinntekter på ikke rapportert og et årsresultat på 978 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for GENY INVEST AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.