FE

FENRING VIKINGLAG

FLI Aktiv
Ingen regnskap registrert

Org.nr: 998 184 010

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele FENRING VIKINGLAG i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
998 184 010
Selskapsform
FLI
Stiftet
2012-03-26
Registrert
2012-03-29
Næringskode
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (94.992)
Institusjonell sektor
7000
E-post
mariannabbe@gmail.com
Forretningsadresse
c/o Mariann Abbedissen, Arhusvegen 9
5310 HAUGLANDSHELLA
Kommune
ASKØY
Fylke
Vestland
Hjemmeside
www.fenring-viking.no
MVA-registrert
Nei
Styrets leder
Maud Olaug Haugland
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Fenring Vikinglag i Askøy

Fenring Vikinglag er ett av 4 414 aktive selskaper registrert i Askøy, og i Vestland fylke er det totalt 132 091 registrerte foretak. I samme bransje (Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers) er det 318 aktive selskaper i Askøy.

Størst bransjer i Askøy

  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 318
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 257
  • Oppføring av bygninger 172
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 136
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 123

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner og yrkessammenslutninger, 2025): 84 030 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner samler foreninger, lag og innretninger som ikke faller inn under fagforbund, politiske partier eller religiøse organisasjoner. Dette er den største enkeltkategorien for ikke-kommersielle organisasjoner i Norge med over 40 000 aktive enheter.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om FENRING VIKINGLAG

Når ble FENRING VIKINGLAG stiftet?

FENRING VIKINGLAG ble stiftet 2012-03-26 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 998184010.

Hvor er FENRING VIKINGLAG lokalisert?

FENRING VIKINGLAG har forretningsadresse c/o Mariann Abbedissen, Arhusvegen 9, 5310 HAUGLANDSHELLA i Askøy kommune.

Hvor mange ansatte har FENRING VIKINGLAG?

FENRING VIKINGLAG har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har FENRING VIKINGLAG levert årsregnskap?

FENRING VIKINGLAG har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for FENRING VIKINGLAG
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.