AU

AUTENTHAIR AS

AS Aktiv MVA-registrert
Resultatnedgang 77%

Org.nr: 929 305 701

Vis i kart
Driftsinntekter 2024 621 tusen kr
Årsresultat 2024 114 tusen kr
Egenkapital 30 tusen kr
Sum eiendeler 30 tusen kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele AUTENTHAIR AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
929 305 701
Selskapsform
AS
Stiftet
2022-05-04
Registrert
2022-06-07
Næringskode
Frisering og barbering (96.210)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Forretningsadresse
Trondheimsvegen 117
2070 RÅHOLT
Kommune
EIDSVOLL
Fylke
Akershus
Aksjekapital
30 tusen kr
Antall aksjer
30 000
MVA-registrert
Ja
Siste innsendte regnskap
2024
Daglig leder
Domingas Hoel
Styrets leder
Domingas Hoel
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Autenthair As i Eidsvoll

Autenthair As er ett av 4 415 aktive selskaper registrert i Eidsvoll, og i Akershus fylke er det totalt 140 964 registrerte foretak. I samme bransje (Frisering og barbering) er det 58 aktive selskaper i Eidsvoll.

Størst bransjer i Eidsvoll

  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 269
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 262
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 121
  • Oppføring av bygninger 116
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 108

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Annen personlig tjenesteyting, 2025): 44 920 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Frisering, skjønnhetsbehandling, dagspa og lignende aktiviteter er en typisk små-bedrifts-bransje med over 8 000 aktive selskap i Norge. Bransjen drives hovedsakelig av enkeltpersonforetak og mindre AS, og henvender seg direkte til privatkunder.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2024 621 tusen kr 114 tusen kr 114 tusen kr 30 tusen kr 30 tusen kr
2023 741 tusen kr 496 tusen kr 496 tusen kr 101 tusen kr 30 tusen kr 0 kr

Nøkkeltall 2024

Driftsmargin 18.3%
Nettoresultat­margin 18.3%
Egenkapital­andel 100.0%
Egenkapital­rentabilitet 378.7%

Formål

Frisør og salg av hårprodukter i salong og nettbutikk.

Kredittscore

75 / 100
Lav risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 100.0%
25/25
Driftsmargin 18.3%
25/25
Resultatmargin 18.3%
25/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2024
Omsetning -16.2% Resultat -77.1%
Driftsmargin
18.3%
Resultatmargin
18.3%
Egenkapitalandel
100.0%
Totalrentabilitet
378.7%
Egenkapitalrentabilitet
378.7%
Kapitalomløp
20.71

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 4368 selskaper i Frisering, skjønnhetsbehandling, dagspa og lignende aktiviteter
Driftsmargin
18.3%
Dette selskapet
2.2%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 9/10 Best
Resultatmargin
18.3%
Dette selskapet
1.8%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best
Egenkapitalandel
100.0%
Dette selskapet
24.5%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best
Totalrentabilitet
378.7%
Dette selskapet
4.0%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best

Konsernstruktur

AUTENTHAIR AS dette selskapet
AUTENTHAIR AS RÅHOLT

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger AUTENTHAIR AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2024): AUTENTHAIR AS har solid egenkapital (100%) og positiv drift med margin på 18,3%.

Når ble AUTENTHAIR AS stiftet?

AUTENTHAIR AS ble stiftet i 2022 og er dermed 4 år gammelt.

Vokser AUTENTHAIR AS?

Fra 2023 til 2024 hadde AUTENTHAIR AS en omsetningsnedgang på 16,2%.

Eierhistorikk

2022-2025 (3 år)
Tidsspenn
3 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
1 eiere
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Person
2023 1 100.0 % Person
2022 1 100.0 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 DOMINGAS LØVLAND HOEL f. 1990 30 000 100.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om AUTENTHAIR AS

Når ble AUTENTHAIR stiftet?

AUTENTHAIR AS ble stiftet 2022-05-04 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 929305701.

Hvor er AUTENTHAIR lokalisert?

AUTENTHAIR AS har forretningsadresse Trondheimsvegen 117, 2070 RÅHOLT i Eidsvoll kommune.

Hvor mange ansatte har AUTENTHAIR?

AUTENTHAIR AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til AUTENTHAIR sist år?

I 2024 hadde AUTENTHAIR AS driftsinntekter på 621 tusen kr og et årsresultat på 114 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for AUTENTHAIR AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.