TT

Trine Elisabeth Trollvik

Født 1968 Birtavarre

Trine Elisabeth Trollvik (født 1968) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Trine er styremedlem i TROLLVIK AS. Selskapene Trine har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 1.0 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

1.0 mill kr
Samlet omsetning
54 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Trine har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

TROLLVIK AS
Styremedlem · Kåfjord · Kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet
Omsetning 1.0 mill kr Resultat 54 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Trine Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i TROLLVIK AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
TROLLVIK AS AS 5 5.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Trine opererer i

Kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Trine Elisabeth Trollvik

Hvilke roller har Trine Elisabeth Trollvik i norske selskaper?

Trine Elisabeth Trollvik har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i TROLLVIK AS.

Hvor mange selskaper er Trine Elisabeth Trollvik involvert i?

Trine Elisabeth Trollvik har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Trine Elisabeth Trollvik aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Trine Elisabeth Trollvik har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.