TP

Torunn Pedersen Polden

Født 1953 Ulvik

Torunn Pedersen Polden (født 1953) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Torunn er styremedlem i ULVIK SV og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Styre

ULVIK SV
Styremedlem · Ulvik · Aktiviteter i partipolitiske organisasjoner
FLI

Innehaver

TORUNN P POLDEN
Innehaver · Ulvik · Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted
ENK
Følg selskapene til Torunn Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Torunn opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1 Tjenester tilknyttet undervisning 1

Vanlige spørsmål om Torunn Pedersen Polden

Hvilke roller har Torunn Pedersen Polden i norske selskaper?

Torunn Pedersen Polden har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i ULVIK SV.

Hvor mange selskaper er Torunn Pedersen Polden involvert i?

Torunn Pedersen Polden har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Torunn Pedersen Polden aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Torunn Pedersen Polden.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.