TY

Tomos Warrington Young

Født 1986 Kristiansand S

Tomos Warrington Young (født 1986) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 2 selskaper, og 1 historisk rolle. Tomos er innehaver i TOMOS YOUNG.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

TOMOS YOUNG
Innehaver · Kristiansand · Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst
ENK
Følg selskapene til Tomos Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i TOMOS YOUNG. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Historiske roller

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Tomos opererer i

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet 1 Annen undervisning 1

Vanlige spørsmål om Tomos Warrington Young

Hvilke roller har Tomos Warrington Young i norske selskaper?

Tomos Warrington Young har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i TOMOS YOUNG.

Hvor mange selskaper er Tomos Warrington Young involvert i?

Tomos Warrington Young har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 1 aktiv og 1 historisk roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Tomos Warrington Young aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Tomos Warrington Young.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.