Thor Østbye

Født 1956 Vang I Valdres

Thor Østbye (født 1956) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Thor er styrets leder i THOR ØSTBYE AS. Selskapene Thor har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 213 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

213 tusen kr
Samlet omsetning
28 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Thor har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

THOR ØSTBYE AS
Styrets leder · Vang · Fotografvirksomhet
Omsetning 213 tusen kr Resultat 28 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Thor Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i THOR ØSTBYE AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
THOR ØSTBYE AS AS 1 000 100.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Thor opererer i

Fotografvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Thor Østbye

Hvilke roller har Thor Østbye i norske selskaper?

Thor Østbye har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i THOR ØSTBYE AS.

Hvor mange selskaper er Thor Østbye involvert i?

Thor Østbye har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Thor Østbye aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Thor Østbye har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.