RL

Roger Larsson

Født 1971 Alta

Roger Larsson (født 1971) har 4 aktive roller i næringslivet, fordelt på 4 selskaper. Roger er styremedlem i RURVEIEN 5 AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Roger har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 19.8 mill kr og 6 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

19.8 mill kr
Samlet omsetning
34 tusen kr
Samlet årsresultat
6
Ansatte totalt
4
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Roger har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

RURVEIEN 5 AS
Styremedlem · Alta · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Omsetning 3.0 mill kr Resultat -202 tusen kr (2025)
AS
VERNESENTERET AS
Styremedlem · Alta · Engroshandel med klær og skotøy
Omsetning 16.2 mill kr Resultat -61 tusen kr 6 ansatte (2025)
AS
WHARE AS
Styremedlem · Alta · Engroshandel med klær og skotøy
Resultat 0 kr (2025)
AS
RURVEIEN 3 AS
Styremedlem · Alta · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Omsetning 600 tusen kr Resultat 297 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Roger Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 4 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
WHARE AS AS 10 5.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Roger opererer i

Utleie av egen eller leid fast eiendom 2 Engroshandel med husholdningsvarer og varer til personlig bruk 2

Vanlige spørsmål om Roger Larsson

Hvilke roller har Roger Larsson i norske selskaper?

Roger Larsson har 4 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i RURVEIEN 5 AS.

Hvor mange selskaper er Roger Larsson involvert i?

Roger Larsson har tilknytning til 4 norske selskaper med totalt 4 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Roger Larsson aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Roger Larsson har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.