Marius Voraa
Marius Voraa (født 1993) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 3 selskaper, og 2 historiske roller. Marius er innehaver i MGV VORAA.
Aktive roller
Innehaver
Hva betyr disse rollene?
Innehaver
Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.
Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.
Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).
Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.
Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.
Historiske roller
-
FINE WINES ASFratrådtStyremedlem
-
KALIBER GRUPPEN ASFratrådtStyremedlem
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Marius opererer i
Vanlige spørsmål om Marius Voraa
Hvilke roller har Marius Voraa i norske selskaper?
Marius Voraa har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i MGV VORAA.
Hvor mange selskaper er Marius Voraa involvert i?
Marius Voraa har tilknytning til 3 norske selskaper med totalt 1 aktiv og 2 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Marius Voraa aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Marius Voraa.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.