Marius Øksnes

Født 2004 Austrheim

Marius Øksnes (født 2004) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Marius er innehaver i MARIUS ØKSNES.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

MARIUS ØKSNES
Innehaver · Austrheim · Sauehold
ENK
Følg selskapene til Marius Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i MARIUS ØKSNES. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
EQUINOR ASA ASA 172 0.0%
AKER BP ASA ASA 195 0.0%

Bransjer Marius opererer i

Husdyrhold 1

Vanlige spørsmål om Marius Øksnes

Hvilke roller har Marius Øksnes i norske selskaper?

Marius Øksnes har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i MARIUS ØKSNES.

Hvor mange selskaper er Marius Øksnes involvert i?

Marius Øksnes har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Marius Øksnes aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Marius Øksnes har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.