MD

Marianne Dybvik

Født 1979 Sandnes

Marianne Dybvik (født 1979) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Marianne er varamedlem i TWENTYTHREE AS. Selskapene Marianne har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 1.4 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

1.4 mill kr
Samlet omsetning
1.1 mill kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Marianne har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

TWENTYTHREE AS
Varamedlem · Sandnes · Uoppgitt
Omsetning 1.4 mill kr Resultat 1.1 mill kr (2025)
AS
Følg selskapene til Marianne Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i TWENTYTHREE AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Vanlige spørsmål om Marianne Dybvik

Hvilke roller har Marianne Dybvik i norske selskaper?

Marianne Dybvik har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i TWENTYTHREE AS.

Hvor mange selskaper er Marianne Dybvik involvert i?

Marianne Dybvik har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Marianne Dybvik aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Marianne Dybvik.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.