LY

Line Yri-Hagen

Født 1971 Dal

Line Yri-Hagen (født 1971) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Line er varamedlem i YRI MASKIN AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Line har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 3.9 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

3.9 mill kr
Samlet omsetning
-331 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Line har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

YRI MASKIN AS
Varamedlem · Eidsvoll · Utleie og leasing av bygge- og anleggsmaskiner og -utstyr
Omsetning 3.9 mill kr Resultat -331 tusen kr (2025)
AS
FINSTAD SPORTSKLUBB
Styremedlem · Eidsvoll · Aktiviteter i idrettslag og -klubber
FLI
Følg selskapene til Line Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Line opererer i

Utleie og leasing av andre maskiner, og annet utstyr og materiell 1 Sportsaktiviteter 1

Vanlige spørsmål om Line Yri-Hagen

Hvilke roller har Line Yri-Hagen i norske selskaper?

Line Yri-Hagen har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i YRI MASKIN AS.

Hvor mange selskaper er Line Yri-Hagen involvert i?

Line Yri-Hagen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Line Yri-Hagen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Line Yri-Hagen.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.