LB

Lars Arve Bøe

Født 1979 Grålum

Lars Arve Bøe (født 1979) har 3 aktive roller i næringslivet, fordelt på 3 selskaper. Lars er styremedlem i THE WELLETS og har roller i flere selskaper. Selskapene Lars har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 4.4 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

4.4 mill kr
Samlet omsetning
-701 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Lars har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

THE WELLETS
Styremedlem · Sarpsborg · Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
FLI
LILLE GRÅLUM VELFORENING
Styremedlem · Sarpsborg · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI

Daglig leder

OPPLÆRINGSKONTORET FOR TØMRERFAGET I ØSTFOLD
Daglig leder · Sarpsborg · Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted
Omsetning 4.4 mill kr Resultat -701 tusen kr (2025)
FLI
Følg selskapene til Lars Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 3 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Daglig leder

Daglig leder forestår den daglige ledelsen av selskapet etter styrets retningslinjer og pålegg.

Daglig leder (også kalt administrerende direktør) er ansvarlig for den løpende driften av et aksjeselskap, samvirkeforetak eller stiftelse. Rollen forutsetter beslutningsmyndighet i den daglige driften, men de strategiske og overordnede beslutningene ligger hos styret.

Aksjeloven § 6-2 stiller krav om at AS over en viss størrelse skal ha daglig leder. Mindre selskap kan velge å klare seg uten, men det er ikke vanlig i praksis.

Ansvar: Daglig leder har personlig erstatningsansvar for skade voldt selskapet, aksjonærer eller tredjemann ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar kan inntre ved brudd på selskapslovgivning, regnskapsplikt eller arbeidsmiljølov.

Rapporterer til: Til styret. Lønn og arbeidsavtale fastsettes av styret.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Lars opererer i

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet 1 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1 Tjenester tilknyttet undervisning 1

Vanlige spørsmål om Lars Arve Bøe

Hvilke roller har Lars Arve Bøe i norske selskaper?

Lars Arve Bøe har 3 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i THE WELLETS.

Hvor mange selskaper er Lars Arve Bøe involvert i?

Lars Arve Bøe har tilknytning til 3 norske selskaper med totalt 3 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Lars Arve Bøe aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Lars Arve Bøe.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.