KA

Kjetil Aske

Født 1972 Helgeroa

Kjetil Aske (født 1972) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Kjetil er innehaver i KJETIL ASKE.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

KJETIL ASKE
Innehaver · Larvik · Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy
ENK
Følg selskapene til Kjetil Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i KJETIL ASKE. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
VESTFOLD TAXISENTRAL AS AS 3 0.5%

Bransjer Kjetil opererer i

Annen landtransport med passasjerer 1

Vanlige spørsmål om Kjetil Aske

Hvilke roller har Kjetil Aske i norske selskaper?

Kjetil Aske har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i KJETIL ASKE.

Hvor mange selskaper er Kjetil Aske involvert i?

Kjetil Aske har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kjetil Aske aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Kjetil Aske har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.