KB

Kenneth Anton Bøe

Født 1975 Kolvereid

Kenneth Anton Bøe (født 1975) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Kenneth er innehaver i KENNETH BØE og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

KENNETH BØE
Innehaver · Nærøysund · Kombinert husdyrhold og planteproduksjon
ENK

Deltakere

VESTRE-SKAGA SAMDRIFT DA
Deltaker med delt ansvar · Nærøysund · Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr
DA
Følg selskapene til Kenneth Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Deltaker med delt ansvar

Deltaker i ansvarlig selskap med delt ansvar (DA) — hefter for sin andel av selskapets gjeld.

Deltakere i et DA (ansvarlig selskap med delt ansvar) har hver sin eierandel og ansvaret er fordelt etter eierbrøken. En kreditor kan ikke kreve hele beløpet hos én deltaker, men må gå mot hver enkelt for sin andel.

DA-formen brukes vanligvis av advokat-, lege-, regnskaps- og andre profesjonelle praksiser med flere partnere.

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for sin eierandel av selskapets gjeld. Kreditor må kreve hver deltaker for sin andel.

Rapporterer til: Som regel intet overordnet organ — deltakerne styrer i fellesskap etter selskapsavtalen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Kenneth opererer i

Kombinert husdyrhold og planteproduksjon 1 Husdyrhold 1

Vanlige spørsmål om Kenneth Anton Bøe

Hvilke roller har Kenneth Anton Bøe i norske selskaper?

Kenneth Anton Bøe har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert innehaver i KENNETH BØE.

Hvor mange selskaper er Kenneth Anton Bøe involvert i?

Kenneth Anton Bøe har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kenneth Anton Bøe aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Kenneth Anton Bøe.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.