HM

Helen Mathiesen

Født 1933

Helen Mathiesen (født 1933) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Andre

None
None

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
SPAREBANK 1 RINGERIKE HADELAND SPA 1 200 0.0%
MPC CONTAINER SHIPS ASA ASA 11 900 0.0%
Veidekke ASA ASA 1 200 0.0%
PROTECTOR FORSIKRING ASA ASA 150 0.0%
WALLENIUS WILHELMSEN ASA ASA 1 000 0.0%
STOREBRAND ASA ASA 225 0.0%
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 1 135 0.0%
ORKLA ASA ASA 500 0.0%
SALMAR ASA ASA 50 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
BELSHIPS AS AS 3 090 0.0%
NORDIC SEMICONDUCTOR ASA ASA 300 0.0%
VEND MARKETPLACES ASA ASA 250 0.0%
VÅR ENERGI ASA ASA 1 150 0.0%

Vanlige spørsmål om Helen Mathiesen

Hvilke roller har Helen Mathiesen i norske selskaper?

Helen Mathiesen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv.

Hvor mange selskaper er Helen Mathiesen involvert i?

Helen Mathiesen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Helen Mathiesen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Helen Mathiesen har 9 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.