HK

Hasan Hussain Kaskhol

Født 1984 Moss

Hasan Hussain Kaskhol (født 1984) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Hasan er innehaver i LEGE KASKHOL og har roller i flere selskaper. Selskapene Hasan har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 263 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

263 tusen kr
Samlet omsetning
57 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Hasan har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Innehaver

LEGE KASKHOL
Innehaver · Moss · Allmennlegetjenester
ENK

Styre

AMFI MEDISINSKE SENTER AS
Styrets leder · Moss · Allmennlegetjenester
Omsetning 263 tusen kr Resultat 57 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Hasan Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
AMFI MEDISINSKE SENTER AS AS 15 000 50.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Hasan opererer i

Lege- og tannlegetjenester 2

Vanlige spørsmål om Hasan Hussain Kaskhol

Hvilke roller har Hasan Hussain Kaskhol i norske selskaper?

Hasan Hussain Kaskhol har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert innehaver i LEGE KASKHOL.

Hvor mange selskaper er Hasan Hussain Kaskhol involvert i?

Hasan Hussain Kaskhol har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Hasan Hussain Kaskhol aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Hasan Hussain Kaskhol har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.