Harry Korslund
Harry Korslund (født 1962) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Harry er innehaver i HARRY KORSLUND.
Aktive roller
Innehaver
Hva betyr disse rollene?
Innehaver
Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.
Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.
Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).
Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.
Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| VÅR ENERGI ASA ASA | 20 | 0.0% |
Bransjer Harry opererer i
Vanlige spørsmål om Harry Korslund
Hvilke roller har Harry Korslund i norske selskaper?
Harry Korslund har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i HARRY KORSLUND.
Hvor mange selskaper er Harry Korslund involvert i?
Harry Korslund har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Harry Korslund aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Harry Korslund har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.