HC

Haris Cenar

Født 1986 Drammen

Haris Cenar (født 1986) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Haris er styrets leder i CENAR AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
0 kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Haris har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

CENAR AS
Styrets leder · Drammen · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Resultat 0 kr (2025)
AS
Følg selskapene til Haris Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i CENAR AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
CENAR AS AS 15 300 51.0%
SATS ASA ASA 2 200 0.0%
DOF GROUP ASA ASA 1 800 0.0%
CAVENDISH HYDROGEN ASA ASA 236 0.0%
EUROPRIS ASA ASA 800 0.0%
PETRONOR E&P ASA ASA 255 0.0%
TELENOR ASA ASA 1 370 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
NORWEGIAN AIR SHUTTLE ASA ASA 9 300 0.0%
GRIEG SEAFOOD ASA ASA 570 0.0%
NORDIC SEMICONDUCTOR ASA ASA 450 0.0%
AKER BP ASA ASA 393 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Haris opererer i

Utleie av egen eller leid fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Haris Cenar

Hvilke roller har Haris Cenar i norske selskaper?

Haris Cenar har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i CENAR AS.

Hvor mange selskaper er Haris Cenar involvert i?

Haris Cenar har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Haris Cenar aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Haris Cenar har 7 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.