Erik Bøckmann
Erik Bøckmann (født 1967) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 5 selskaper, og 5 historiske roller. Erik er kontaktperson i STATARE LTD og har roller i flere selskaper.
Aktive roller
Kontaktperson
Hva betyr disse rollene?
Kontaktperson
Kontaktperson er offisiell kontakt for foretaket, ofte for utenlandske enheter eller stiftelser.
Kontaktperson er den offisielle kontakten myndigheter bruker når foretaket trenger å nås. Rollen brukes hyppig for stiftelser, foreninger og utenlandske enheter som ikke har daglig leder i Norge.
Kontaktpersonen trenger ikke å være beslutningsmyndighet, men formidler henvendelser videre i organisasjonen.
Ansvar: Begrenset ansvar — kontaktpersonen handler ikke på vegne av foretaket utover å formidle, med mindre annet er avtalt.
Rapporterer til: Til foretakets ledelse eller styre.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| E BØCKMANN AS AS | 91 672 | 100.0% |
Tidligere eierposter (2024)
Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| ARRIBATEC GROUP ASA ASA | 1 | 0.0% |
Historiske roller
-
ÅRE NORGE ASKonkursDaglig leder
-
ÅRE NORGE ASKonkursStyrets leder
-
GM SHOWROOM ASFratrådtDaglig leder
-
GM SHOWROOM ASFratrådtStyrets leder
-
E BØCKMANN ASFratrådtDaglig leder
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Erik opererer i
Vanlige spørsmål om Erik Bøckmann
Hvilke roller har Erik Bøckmann i norske selskaper?
Erik Bøckmann har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert kontaktperson i STATARE LTD.
Hvor mange selskaper er Erik Bøckmann involvert i?
Erik Bøckmann har tilknytning til 5 norske selskaper med totalt 2 aktive og 5 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Erik Bøckmann aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Erik Bøckmann har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.