Dariusz Jerzy Knoll
Dariusz Jerzy Knoll (født 1973) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 1 selskap, og 1 historisk rolle.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| ABO OPPMÅLING AS AS | 10 000 | 100.0% |
Historiske roller
-
ABO OPPMÅLING ASAvviklesStyrets leder
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Dariusz opererer i
Vanlige spørsmål om Dariusz Jerzy Knoll
Hvilke roller har Dariusz Jerzy Knoll i norske selskaper?
Dariusz Jerzy Knoll har 0 aktive roller i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Dariusz Jerzy Knoll involvert i?
Dariusz Jerzy Knoll har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 0 aktive og 1 historisk rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Dariusz Jerzy Knoll aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Dariusz Jerzy Knoll har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.