CB

Christopher Blom

Født 1946 Oslo

Christopher Blom (født 1946) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Christopher er varamedlem i CASA INVEST AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
-40 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Christopher har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

CASA INVEST AS
Varamedlem · Oslo · Andre egeninvesteringsselskaper
Resultat -40 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Christopher Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i CASA INVEST AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
DNB BANK ASA ASA 44 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Christopher opererer i

Kollektive investeringsfond og lignende 1

Vanlige spørsmål om Christopher Blom

Hvilke roller har Christopher Blom i norske selskaper?

Christopher Blom har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i CASA INVEST AS.

Hvor mange selskaper er Christopher Blom involvert i?

Christopher Blom har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Christopher Blom aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Christopher Blom har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.