Aleksander Øverland

Født 1986 Åkrehamn

Aleksander Øverland (født 1986) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Aleksander er varamedlem i MEPS EIENDOM AS. Selskapene Aleksander har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 339 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

339 tusen kr
Samlet omsetning
-59 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Aleksander har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

MEPS EIENDOM AS
Varamedlem · Karmøy · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Omsetning 339 tusen kr Resultat -59 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Aleksander Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i MEPS EIENDOM AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
SEAM MANCO AS AS 1 200 0.4%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Aleksander opererer i

Utleie av egen eller leid fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Aleksander Øverland

Hvilke roller har Aleksander Øverland i norske selskaper?

Aleksander Øverland har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i MEPS EIENDOM AS.

Hvor mange selskaper er Aleksander Øverland involvert i?

Aleksander Øverland har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Aleksander Øverland aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Aleksander Øverland har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.